PRZEGLĄD PROGRAMU 2020

Pobierz program 2020 »

21.2. | PT 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Recital fortepianowy
Beata Bilińska – fortepian
» więcej

26.2. | ŚR 19:30, Sala Koncertowa »C. Ph. E. Bacha«, Frankfurt nad Odrą
KONCERT GOŚCINNY FILHARMONII POZNAŃSKIEJ
Fortepian: Rafał Blechacz
Orkiestra Filharmonii Poznańskiej
Dyrygent: Łukasz Borowicz
» więcej | » bilety

28.2. | PT 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Inauguracja Dni Muzyki nad Odrą
Na urodziny F. Chopina
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Chór Singakademie z Frankfurtu nad Odrą
Czesław Grabowski – dyrygent

» więcej

29.2. | SOB 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Koncert kameralny muzyki operowej
Soliści Opery Lwowskiej (Ukraina)
Alina Shevchenko – fortepian

» więcej

4.3. | ŚR 9:30 & 11:30, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Międzynarodowe młode talenty
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Piotr Wacławik – dyrygent
Andrij Ukrainets – saksofon (Ukraina)
Kamil Janas – klarnet
Mathilde Major – obój (Niemcy)

» więcej

6.3. | PT 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Koncert specjalny
Orkiestra Kameralna Filharmonii im. Leoša Janáčka z Ostrawy
Josef Javora – dyrygent (Czechy)

» więcej

7.3. | SOB 19:30, Sala Koncertowa »C. Ph. E. Bacha«, Frankfurt nad Odrą
18. Koncert Laboratoryjny
Dmitri Berlinsky – skrzypce
Rosyjska Filharmonia Kameralna Sankt Petersburg
Juri Gilbo – dyrygent

» więcej | » bilety

8.3. | NDZ 11:00, Sala Koncertowa »C. Ph. E. Bacha«, Frankfurt nad Odrą
4. Niedzielny poranek
Kwartet Catori Brandenburskiej Orkiestry Państwowej Frankfurt
Lubuski Kwartet Filharmonii Zielonogórskiej

» więcej | » bilety

8.3. | NDZ 17:00, Dom Kultury w Rzepinie
Koncert kameralny
Przeboje muzyki klasycznej, filmowej i popularnej

Trio Reed Connection
» więcej

11.3. | ŚR 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Koncert kameralny
Goosens Quintett (Niemcy)
» więcej13.3. | PT 19:30, Filharmonia Zielonogorska, Zielona Góra
VII Międzynarodowe Forum Młodych Dyrygentów
» więcej

13.3.| PT 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
VII Międzynarodowe Forum Młodych Dyrygentów
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Dyrygenci:
Maria Sydor
Jacub Zwierz
Taras Vergun (Ukraina)
Adam Domurat

» więcej

14.3. | SOB 20:00, Forum Kleista, Frankfurt nad Odrą
Koncert do pokazu malowania piaskiem: „Pierścień Wagnera bez słów“
Brandenburska Orkiestra Państwowa Frankfurt
Berliner Sandartisten
Dimitri Sacharow – koncepcja
Jörg-Peter Weigle – dyrygent

» więcej | » bilety

15.3.| NDZ 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Rytmy z różnych stron świata
Rodzinny koncert kameralny

Zielonogórska Grupa Perkusyjna
» więcej

20.3.| PT 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Obrazy symfoniczne
Koncert symfoniczny

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Constantin Adrian Grigore – dyrygent
Paulius Andersson – fortepian
» więcej

22.3. | NDZ 17:00, Sala Koncertowa »C. Ph. E. Bacha«, Frankfurt nad Odrą
Requiem Brahmsa
Brandenburska Orkiestra Państwowa Frankfurt
Rudolf Tiersch – dyrygent
Martina Rüping – sopran
Jochen Kupfer – baryton
Cantemus Domino Zielona Góra
Chór Singakademie z Frankfurtu nad Odrą

» więcej | » bilety

25.3. | PT 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Koncert kameralny
Armonia Quartett (Niemcy)
» więcej

3.4. | PT 19:00, Filharmonia Zielonogórska, Zielona Góra
Koncert oratoryjny
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Chór Singakademie z Frankfurtu nad Odrą
Rudolf Tiersch – dyrygent

» więcej

5.4. | NDZ 17:00, Cottbus, Kościół pw. Św. Mikołaja
Koncert oratoryjny
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Ökumenischer Oratorienchor Cottbus
Peter Wingrich – dyrygent

» więcej

Pobierz program 2020 »