| Pt 02 | So 03 | N 04 |
| Po 05 | Śr 07 | Cz 08 | Pt 09 | N 11 |
| Wt 13 | Śr 14 | Cz 15 | Pt 16 | So 17 | N 18 |
| Po 19 | Pt 23 | So 24 | N 25 |

Koncerty w ramach Dni Muziky:

| Pt 23.2. | N 25.2. | Cz 1.3. | So 7.4. |

» Download Program


piątek | 02.03.2018, 19:30, Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

KONCERT INAUGURACYJNY

Takashi Yamamoto, fortepian
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
Chór im. G. R. Szyrmy z Mińska
dyrygent: GMD Czesław Grabowski

Richard Wagner:
Uwertura »Polonia« na orkiestrę C-dur WWV 39

Frédéric Chopin:
I Koncert fortepianowy e-moll op. 11

Sergej Rachmaninow:
Poemat »Dzwony« na sopran, tenor, baryton, chór i wielką orkiestrę

Bilety: 50,- zł / 45,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


sobota | 03.03.2018, 17:00, Frankfurt (Oder)
Sala Koncertowa im. Carla Philippa Emanuela Bacha

JUBILEUSZE KOMPOZYTORÓW
KONCERT INAUGURACYJNY WE FRANKFURCIE NAD ODRĄ

Martina Rüping, sopran
Ralph Eschrig, tenor
Sebastian Noack, bas
Wielki Chór Akademii Śpiewu we Frankfurcie nad Odrą
Brandenburska Orkiestra Państwowa we Frankfurcie
dyrygent: Rudolf Tiersch

Gottfried Glöckner – w 80. rocznicę urodzin:
»Mały koncert muzyki sakralnej – modlitwy Dawida« (fragment):
Präludium / Herr, strafe mich nicht (Ps. 6) / Sei uns gnädig (Ps. 57)
Msza »Solo Deo Gloria« (fragment): Sanctus / Benedictus / Dona nobis
»Machet die Tore weit« – Motette

Charles Gounod – w 200. rocznicę urodzin:
Messe solennelle en I’honneur de Sainte-Cécile in G-Dur op. 12 (Msza św. Cecylii)

Bilety: 22,- € / 19,- € / 16,- € / 13,- € (mit Senioren-Ermäßigung) / 7,- € (Kinder bis 14 Jahre)
» KUP BILET

Bilety i informacje: +49 (0)335 4010 120

sponsor:


niedziela | 04.03.2018, 15:00, Frankfurt (Oder)
Forum Kleista

PORWANIE KSIĘCIA
TANIEC W CZARODZIEJSKIM LESIE II

Szkoła Baletowa Lang

W pierwszej części »Tańca w czarodziejskim lesie« książę walcząc z wszelkimi niebezpieczeństwami uwolnił swoją ukochaną księżniczkę z łap ptasznika Papageno i na koniec wszyscy zatańczyli na weselu wielkim weselu. Teraz szczęśliwej królewskiej parze rodzi się ku radości wszystkich pierwszy syn. Na chrzciny małego księcia przybywają goście za całego świata. Podczas uroczystości pojawia się jednak Papageno i żąda od królowej oddania jej pierworodnego. Królowa zrozpaczona odmawia wykonania obietnicy złożonej w chwili zwątpienia. Ale Papageno obstaje przy tym i uprowadza małego księcia. Królowa, targana wielkim bólem, biegnie do czarodziejskiego lasu. Tutaj nie bacząc na niebezpieczeństwa stawi czoła Papageno, by ratować swego kochanego synka.

Z pełnym zaangażowaniem i wielkimi emocjami uczniowie Szkoły Baletowej w Forum Kleista zaprezentują się w tańcach znanych i zupełnie nowych.

Bilety: 14,- € / 12,- €
» KUP BILET

Bilety i informacje: +49 (0)335 4010 120


niedziela | 04.03.2018, 17:00, Müncheberg
Kościół farny w Münchebergu

KONCERT KAMERALNY

Trio Reed Connection:
Michał Mogiła, obój
Jarosław Podsiadlik, klarnet
Rafał Dołęga, fagott

Henri Tomasi: Concert Champetre

Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento B-Dur

Ludwig van Beethoven:
Temat i wariacje »La ci darem la mano«

Jacques Leclair: »La Petite Patisserie«

Alexandre Tansman: Suite

organizator: Betreibergesellschaft mbH der Stadtpfarrkirche Müncheberg

Bilety: 12,-  / 10,- € ermäßigt
Bilety i informacje: +49 (0)3342 72806, www.stadtpfarrkirche-muencheberg.de


poniedziałek | 05.03.2018,18:00, Żary
Szkoła Muzyczna

KONCERT KAMERALNY

Kwartet Waltorniowy:
Falk Höna, Roman Horynski, Eckhard Schulze, Berit Berg

Josef Schantl: Początek polowania

Gioacchino Rossini:
Grande Fanfare
Spotkanie na łowach na cztery rogi

Georg Philipp Telemann:
Koncert D-dur na kwartet waltorniowy

Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento, KV 213

Nikolai Nikolajewitsch Tscherepnin:
Sześć utworów
1. Noc
2. Stara pieśń niemiecka
3. Łowy
4. Tancerze
5. Pieśn ludowa
6. Chorał (Zbudźcie się, tak ci wołają)

Bernd Fischer: Divertimento na kwartet waltorniowy

Franz Joseph Strauss: 5 utworów na kwartet

wstęp wolny

Bilety i informacje: +48 (0)68 3634417, www.psm.zary.pl


środa | 07.03.2018, 9:30 & 11:00, Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

KONCERT SYMFONICZNY DLA MŁODZIEŻY
»MIĘDZYNARODOWE MŁODE TALENTY«

Hanna Rogoża, skrzypce (Polska)
Emmanuel Schulze, wiolonczela (Niemcy)
Bogdanka Tesarowa, obój (Czechy)
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
dyrygent: GMD Czesław Grabowski

Felix Mendelssohn: Koncert skrzypcowy I część

Benedetto Marcello: Koncert c-moll na obój

Alexander Artunian: Impromptu for cello

Bilety: 15,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


środa | 07.03.2018, 19:00, Gubin
Gubiński Dom Kultury

KAMMERKONZERT

Catori Quartett Frankfurt (Oder)
Klaudyna Schulze-Broniewska, skrzypce
Stefan Hunger, skrzypce
Claudia Georgi, altówka
Thomas Georgi, wiolonczela

Aleksander Głazunow: 3 nowelety

Sergej Prokofjew:
Kwartet nr 1 b-moll op. 50

Edvard Grieg:
Kwartet nr 1 g-moll op. 27

wstęp wolny

Bilety i informacje: +48 (0)68 4558169, www.gdk24.pl


środa | 07.03.2018, 19:00, Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

KAMMERKONZERT

Prague Brass Ensemble:
František Bílek, trąbka
Arnold Kinkal, trąbka
Jiří Lisý, waltornia
Jan Votava, puzon tenorowy
Karel Kučera, puzon basowy

Trio Reed Connection:
Michał Mogiła, obój
Jarosław Podsiadlik, klarnet
Rafał Dołęga, fagot

Georg Philipp Telemann: Three heroic marches
(La Générosité – La Vigilance – La Réjouissance)

Johann Sebastian Bach:
Jesu, Joy of Man’s Desiring

František Xaver Dušek: Partita in F

Antonín Dvořák: Humoresque

Arr. Jan Votava: Famous Italian melodies

Theodore Oesten/arr. Jan Votava:
Dolly’s Dreaming and Awakening

Bob Thiele/George Weiss/arr. Jan Votava:
What a Wonderful World

Georg Gershwin: Four Hits for Five

Joseph Haydn:
Symphony No. 49 »Farewell« (4. Satz – Finale)

Astor Piazzolla: Libertango

Bilety: 25,- zł / 20,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


środa | 07.03.2018, 19:30, Frankfurt (Oder)
Sala Koncertowa im. Carla Philippa Emanuela Bacha

KONCERT FINAŁOWY:
KLASA MISTRZOWSKA DYREGENTURY

Mihaela Martin, skrzypce
Brandenburska Orkiestra Państwowa we Frankfurcie

Generalny Dyrektor Muzyczny Howard Griffiths prezentuje młodych dyrygentów z Tajwanu, Rosji, Polski i Niemiec.

Hao-yen Chang (Tajwan)
Azim Karimov (Rosja)
Jakub Czerski (Polska)
Tatsuma Takahashi (Niemcy)

Richard Strauss: „Don Juan“ op. 20

Camille Saint-Saëns:
Introduction et Rondo capriccioso a-Moll op. 28

Ludwig van Beethoven:
Sinfonie Nr. 4 B-Dur op. 60, 1. und 4. Satz

Johann Strauss jr.:
„An der schönen blauen Donau“ op. 314

Bilety: 10,- € / 2,50 €
» KUP BILET

Bilety i informacje: +49 (0)335 4010 120


środa | 07.03.2018, 19:30, Schwedt/Oder
Teatr Uckermärkische Bühnen w Schwedt

KONCERT KAMERALNY

Belgrade Philharmonic String Quartet:
Jelena Dragnić, Violine
Vladan Lončar, Violine
Boris Brezovac, Viola
Aleksandar Latković, Violoncello

Dejan Despíc:
W hołdzie Stevanowi Mokranjcowi op. 132b na kwartet smyczkowy

Dmitrij Szostakowicz:
IV Kwartet smyczkowy D-dur, op. 83

Martin Wettstein: Kwartet smyczkowy »Verdis Traum«

Ludwig van Beethoven:
Kwartet smyczkowy f-moll op. 95 »Quartetto serioso«

organizator: Uckermärkische Bühnen Schwedt

Bilety: 12,- € / 6,- € (Schüler & Studenten)
Bilety i informacje: +49 (0)3332 538111,

www.theater-schwedt.de


czwartek | 08.03.2018, 17:30, Rzepin
Miejski Dom Kultury

KAMMERKONZERT

Trio Reed Connection:
Michał Mogiła, obój
Jarosław Podsiadlik, klarnet
Rafał Dołęga, fagot

Henri Tomasi: Concert Champetre

Wolfgang Amadeus Mozart: Divertimento B-Dur

Ludwig van Beethoven:
Temat i wariacje »La ci darem la mano«

Jacques Leclair: »La Petite Patisserie«

Alexandre Tansman: Suite

wstęp wolny

Bilety i informacje: +48 (0)95 7596529, www.mdk.rzepin.org


piątek | 09.03.2018, 19:00, Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

KONCERT SYMFONICZNY

Mihaela Martin, skrzypce
Brandenburska Orkiestra Państwowa we Frankfurcie
dyrygent: GMD Howard Griffiths

Ludwig van Beethoven:
Uwertura c-moll do dramatu Collina »Coriolan« op. 62
IV Symfonia B-dur op. 60
Koncert skrzypcowy D-dur op. 61

Bilety: 45,- zł / 40,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


niedziela | 11.03.2018, 17:00, Frankfurt (Oder)
Sala Koncertowa im. Carla Philippa Emanuela Bacha

KONCERT SYMFONICZNY

Maurice Steger, rejestratory
Brandenburska Orkiestra Państwowa we Frankfurcie
dyrygent: GMD Howard Griffiths

Wolfgang Amadeus Mozart:
Koncert na flet prosty wg koncertu fagotowego B-dur, KV 191

Anton Heberle:
Koncert na flet G-dur

Ludwig van Beethoven:
IV Symfonia B-dur op. 60

Bilety: 31,- € / 27,- € / 23,- € / 16,- €
» KUP BILET

Bilety i informacje: +49 (0)335 4010 120

sponsor:


niedziela | 11.03.2018, 18:00, Sulechów
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa

MUZYKA KAMERALNA

Lubuski Kwartet Filharmonii Zielonogórskiej:
Kamila Susłowicz, I skrzypce
Beata Gołemberska, II skrzypce
Piotr Łaskarzewski, altówka
Arkadusz Szydło, wiolonczela

Aleksander Głazunow:
Suita na kwartet smyczkowy C-dur op. 35

Muzyka klasyczna, popularna, filmowa i tanga

Bilety: 30,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 3528302, www.pwsz.sulechow.pl


wtorek | 13.03.2018, 19:30, Frankfurt (Oder)
Forum Kleista

ZECHCE PAN HARBIA (PREMIERA)

Wieczór na rozzłoszczonego cyrulika i kwartet
saksofonowy

Kathi Wagner, saksofon barytonowy
Christoph Enzel, saksofon tenorowy
Maike Krullmann, saksofon altowy
Jan Schulte-Bunert, saksofon sopranowy
muzyka: Gioacchino Rossini und andere
aranżacje muzyczne: Christoph Enzel
tekst: Tilmann Böttcher
dramaturgia: Florian Vogel
Kooprodukcja Ruhrfestspiele Recklinghausen i Forum Kleista

»Właśnie dziś, kiedy chcę się żenić, Pan mój dobiera się do mojej narzeczonej!« Figaro jest oburzony: Gdyby wtedy wiedział, do czego zdolny jest hrabia Almaviva, nie starałby się tak bardzo, połączyć pięknej Rozyny z ukrywającym się jeszcze pod imieniem Lindora hrabiego. Kwartet saksofonowy clair-obscur przypomina nam wspólnie z aktorem Borisem Aljinovicem jako rozzłoszczonym »Barbiere di qualitŕ« do nieśmiertelnej muzyki Rossiniego te burzliwe godziny w Sewilli, kiedy zewsząd dobiegało »Bravo Figaro, bravo bravissimo!«

»Zechce Pan Hrabia«: Jak wolicie: porywający przewodnik po jednej z najsławniejszych oper wszechczasów »Cyrulik sewilski« Gioacchino Rossiniego albo po prostu wesoły, wartki i dowcipny wieczór teatralny jak szampańska zabawa!

Bilety: 22,- € / 20,- €
» Ticket kaufen

Bilety i informacje: +49 (0)335 4010 120


środa | 14.03.2018, 19:00, Berlin
Przedstawicielstwo kraju związkowego Brandenburgia przy instytucjach federalnych

KONCERT KAMERALNY

Kwintet Tanga:
Michael Dolak, bandoneon
Christian Seibert, fortepian
Jung Won Seibert-Oh, skrzypce
Jürgen Tesch, gitara
Stefan Große Boymann, kontrabas

Wieczór z utworami Astora Piazzolli

Michelangelo 70
Contrabajissimo
4 Tangos – J’attends, Guardian Nueva,
La Misma Pena, Saint Louis en L’lle –
Duo für Violine und Kontrabass
Le Grand Tango- Duo für Klavier und Violine
Revirado
Verano Porteńo
Adios Nonino
Milonga del Ángel
La Muerte del Ángel
Resurreccion del Ángel
Concierto para Quinteto

organizator: Messe und Veranstaltungs GmbH i
Przedstawicielstwo kraju związkowego Brandenburgia przy instytucjach federalnych

Tylko dla zaproszonych gości


czwartek | 15.03.2018, 19:30, Frankfurt (Oder)
Museum Viadrina

BACH I MENDELSSOHN

Koncert na fortepianie Perau (Berlin, rok prod. ok. 1840) z kolekcji historycznych instrumentów Reka

Trio fortepianowe:
Katharina Cording, skrzypce
Peer-Christoph Pulc, wiolonczela
Karla-Maria Cording, fortepian

Johann Sebastian Bach:
Suita G-dur BWV 1007 na wiolonczelę solo

Fanny Mendelssohn-Hensel: Trio d-moll op. 11

Johann Sebastian Bach:
Ciaconna d-moll BWV 1004 na skrzypce i fortepian w opracowaniu Felixa Mendelssohna Bartholdiego

Felix Mendelssohn Bartholdy: Trio d-moll op. 49

sponsorzy: WohnBau Frankfurt
organizator: Museum Viadrina Frankfurt (Oder)

Bilety: 12,- € / 10,- € ermäßigt
Bilety i informacje: +49 (0)335 4015629, www.museum-viadrina.de


piątek | 16.03.2018, 19:00, Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

V MIĘDZYNARODOWE FORUM
MŁODYCH DYRYGENTÓW

KONCERT SYMFONICZNY –
CZTERY MŁODE DYRYGENTKI

Dyrektor Czesław Grabowski prezentuje młode
dyrygentki z Polski, Białorusi i Niemiec.

dyrygenci:
Martyna Szymczak (Polska)
Joanna Ślusarczyk (Polska)
Jelna Demidchik (Białoruś)
Subin Kim (Niemcy)

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej

Giuseppe Verdi:
Uwertura z Opery »Nabucco«

Carl Maria von Weber:
Zaproszenie do tańca
Uwertura z Opery »Oberon«

Piotr Czajkowski:
Walc kwiatów ze suity koncertowej »Dziadek do orzechów«.

Gioachino Rossini:
Uwertura z Opery »Cyrulik sewilski«

Johann Strauss:
Walc cesarski op. 437

Wolfgang Amadeus Mozart:
Uwertura z Opery »Czarodziejski flet«

Hector Berlioz:
Walc z »Symfonii fantastycznej«

Bilety: 35,- zł / 30,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


sobota | 17.03.2018, 19:30, Frankfurt (Oder)
Sala Koncertowa im. Carla Philippa Emanuela Bacha

XVI KONCERT LABORATORYJNY
2 FORTEPIANY, 176 KLAWISZY I 10 RĄK

Klavierduo Anna und Ines Walachowski &
Klaviertrio Würzburg:

Katharina Cording, skrzypce
Peer-Christoph Pulc, wiolonczela
Karla-Maria Cording, fortepian

Wolfgang Amadeus Mozart:
Wesele Figara – Uwertura na fortepian na sześć rąk (Czerny)

Ludwig von Beethoven:
Trio fortepianowe G-dur op. 121a (10 Wariacji na temat pieśni »Ich bin der Schneider Kakadu”) na fortepian, skrzypce i wiolonczelę

Antonin Dworzak:
Tańce słowiańskie op. 46 (wybór)

Carl Philipp Emanuel Bach:
IV Koncert fortepianowy c-moll Wq. 43 – opracowanie na dwa fortepiany (Drezno 1778)
Część 3: Tempo di minuetto / Część 4: Allegro Assai (premiera we Frankfurcie)

Sergej Rachmaninow:
Walc i romans na fortepian na sześć rąk

Felix Mendelssohn Bartholdy:
I Symfonia c-moll op. 11 – opracowanie na fortepian na cztery ręce, skrzypce i wiolonczelę

organizator: IMD Labor Oderland

Bilety: 20,- € / 17,- € / 14,- € / 12,- €
Bilety i informacje: +49 (0)335 4010 120


niedziela | 18.03.2018, 15:00, Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

KONCERT RODZINNY

Mauri Myllys (Finlandia)
Zielonogórska Grupa Perkusyjna
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
dyrygent: GMD Czesław Grabowski

Muzyczna podróż po Hiszpanii

George Bizet: Suita z opery »Carmen« i inne utwory

Bilety: 20,- zł / 15,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


poniedziałek | 19.03.2018, 9:30 & 11:00,
Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

KKONCERTY KAMERALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Mauri Myllys (Finlandia)
Zielonogórska Grupa Perkusyjna

Muzyczna podróż po Hiszpanii

George Bizet: Suita z opery »Carmen« i inne utwory

Bilety: 15,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


piątek | 23.03.2018, 19:00, Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

KONCERT SYMFONICZNY

Kirił Rodin, wiolonczela
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej
dyrygent: GMD Czesław Grabowski

Dmitrij Szostakowicz:
Konzert für Violoncello und Orchester

Samuel Barber: Adagio

Mieczysław Karłowicz: Odwieczne pieśni

Bilety: 40,- zł / 35,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


piątek | 23.03.2018, 19:00, Gorzów
Centrum Edukacji Artystycznej – Filharmonia Gorzowska

sobota | 24.03.2018, 19:30, Neuzelle
Kloster Neuzelle, Refektorium

KLASYKA BEZ GRANIC
KONCERT SYMFONICZNY

Polsko-Niemiecka Orkiestra Młodzieżowa
Dyrygenci: Maciej Ogarek, Bartłomiej Stankowiak, Hannes Metze

Wolfgang Amadeus Mozart:
Uwertura do opery »Uprowadzenie z Seraju«

Dymitr Szostakowicz:
II Koncert fortepianowy F-dur op. 102

Frederick Loewe: Fragmenty z »My fair Lady«

George Gershwin: »Amerykanin w Paryżu«
(wersja na orkiestrę młodzieżową)

organizator: Philharmonie Gorzów
Bilety: 15,- zł (Gorzów)
Bilety i informacje: +48 (0)95 7392 708, www.filharmoniagorzowska.pl

organizator: Stiftung Stift Neuzelle
Bilety: 14,- € / 2,50 € (Kinder und Jugendliche bis 18 Jahre) (Neuzelle)
Bilety i informacje:
Reservix-Vorverkaufsstellen,
Besucherinformation Neuzelle: +49 (0)33652 6102, www.kloster-neuzelle.de


niedziela | 25.03.2018, 19:30, Cottbus
Kościoła św. Mikołaja

PASSIONSKONZERT

Chór kościoła św. Mikołaja
dyrygent: Peter Wingrich
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zielonogórskiej

Gabriel Fauré: Requiem op. 48

Josef Gabriel Rheinberger: Stabat Mater g-Moll op. 138

organizator: Musica Sacra e. V.

Bilety: 14,- € / 10,- € ermäßigt
Sprzedaż biletów godzinę przed koncertem.


KONCERTY W RAMACH DNI MUZYKI


piątek | 23.02.2018, 19:00, Zielona Góra*
Międzynarodowe Centrum Muzyczne Wschód-Zachód

NA URODZINY FRYDERYKA CHOPINA RECITAL FORTEPIANOWY

Wojciech Świtała, fortepian

Utwory Fryderyka Chopina i Roberta Schumanna

Bilety: 35,- zł / 30,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 328 6060


niedziela | 25.02.2018, 17:00, Eisenhüttenstadt
Friedrich-Wolf-Theater

KONCERT KAMERALNY

Kwintet Tanga:
Michael Dolak, bandoneon
Christian Seibert, fortepian
Jung Won Seibert-Oh, skrzypce
Jürgen Tesch, gitara
Stefan Große Boymann, kontrabas

Wieczór z utworami Astora Piazzolli

Michelangelo 70
Contrabajissimo
4 Tangos – J’attends, Guardian Nueva,
La Misma Pena, Saint Louis en L’lle –
Duo für Violine und Kontrabass
Le Grand Tango- Duo für Klavier und Violine
Revirado
Verano Porteńo
Adios Nonino
Milonga del Ángel
La Muerte del Ángel
Resurreccion del Ángel
Concierto para Quinteto

organizator: Friedrich-Wolf-Theater Eisenhüttenstadt

Bilety: 16,50 € / 15,- €
Bilety i informacje: +49 180 5700733, www.friwo.info


czwartek | 01.03.2018, 17:00, Nowa Sól
Nowosolski Dom Kultury

KONCERT CHÓRU

Chór im G. R. Szyrmy z Mińska

Melodie klasyczne i ludowe

Bilety: 10,- zł
Bilety i informacje: +48 (0)68 3879015, www.ndk.com.pl


sobota | 07.04.2018, 16:00, Friedersdorf
Kościół m Barokowy

KONCERT KAMERALNY

Lubuski Kwartet Filharmonii Zielonogórskiej:
Kamila Susłowicz, I skrzypce
Beata Gołemberska, II skrzypce
Piotr Łaskarzewski, altówka
Arkadusz Szydło, wiolonczela

Aleksander Głazunow:
5 Nowelettes op. 15

Muzyka klasyczna, popularna, filmowa i tanga

organizator: Kirchengemeinde Friedersdorf

Bilety : 12,- € / 10,- €
Bilety i informacje: +49 (0)3346 843856, www.kunstspeicher-friedersdorf.de